wyszukiwanie zaawansowane
1 ? 2 ? 3 ? 4 ? Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m5
Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m
Nowość

Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 23,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 23,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Kod producenta: 23435

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: miesięcy

Cena brutto: 33,10 zł

Cena netto: 26,91 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 to 3 metrowy odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

Cechy produktu

  • Długość 3m
  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
  • Rodzaj włókna: G.657D
  • Patch cord jednomodowy OS2 (9/125 ?m)

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m

Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m

8,65 zł brutto7,03 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl