wyszukiwanie zaawansowane
1 ? 2 ? 3 ? 4 ? Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m5
Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m
Nowość

Pigtail wielomodowy ULTIMODE PG-21S, 1xSC, OM2 1m

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 23,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 23,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Kod producenta: 09425

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 36 miesięcy

Cena brutto: 6,93 zł

Cena netto: 5,63 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Pigtail ULTIMODE PG-21S to odcinek kabla światłowodowego o długości 1 metra. Kabel zakończony jest z jednej strony złączem SC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).
Pigtaile ULTIMODE cechują się niską tłumienności oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy pigtail przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy).
Włókno światłowodowe użyte w pigtailach jest włóknem wielomodowym OM2, 50/125 um. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową wielomodową z włóknami o średnicy rdzenia 50/125 um. Średnie tłumienie światłowodu wynosi 3,5 dB/km dla długości fali 850nm oraz 1,5 dB/km dla fali 1310 nm. Włókno umieszczone jest w ścisłej tubie 900 um.

Cechy produktu

  • Złącze SC

  • Jedno włókno wielomodowe OM2, 50/125     
  • Długość - 1m     
  • Powłoka - ścisła tuba 900 um

  • Tłumienność wtrąceniowa < 0.25dB

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m

Pigtail SM 1J 9/125 wtyk SC dł. 2 m

8,65 zł brutto7,03 zł netto
Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

Patch cord SM SC-SC duplex 9/125 3.0m

33,10 zł brutto26,91 zł netto
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl